Özel Ofis - Özel Çalışma Alanları - OfficeLink

Standartların dışında, hayallerinin içinde sana özel ofis..

Ofisini mi taşıyacaksın?
Öngörülemeyen masraflar, aylarca süren inşaat kafanı mı kurcalıyor? Büyük yatırımlar yapmadan, ihtiyacına göre şekillenen ofisinle, işte kafan rahat olsun.

OfficeLink Varsa #İşDeğişir
0850 360 54 65 Bizimle İletişime Geç
OfficeLink Özel Ofis
ÖZEL OFİS - Sıkça Sorulan Sorular
Özel Ofis Üyeliği, çalışanları için her şeyi önceden düşünen, öngörülemeyen masraflarla boğuşmak istemeyen aynı zamanda ekibine ait belirli kapasitede kapalı ofiste çalışmak isteyen işverenler/girişimciler için özel olarak tasarlanmış üyelik modelimiz. Özel Ofis Üyeleri, ofis için her ay ne kadar masraf yapması gerektiğini önceden bilerek çalışanlarının ihtiyaçlarına odaklanıp onların daha yaratıcı bir ortamda konforla çalışmalarını sağlıyor. Senin ve ekibinin ihtiyacına göre şekillenen ofisinle, işte kafan rahat olsun!
Dilediğin zaman üyelik portalımız üzerinden saatlik, yarım gün ve tüm gün seçenekleri ile online satın alarak toplantı odanı rezerve edebilirsin.
Özel Ofis üyeliğinde oda kapasitesi kadar kişi için kullanım hakkı bulunmaktadır. Üyelik süresi minimum 3 (üç) aydır.
Kargo ve postaların geldiğinde senin için teslim alıp saklıyor ve sana mail atıyoruz. Bildirimden sonraki 15 gün içinde dilediğin zaman gelip teslim almanı bekliyoruz
Ödemelerini web sitesi ve üyelik portalı üzerinden online olarak kredi kartıyla yapabilir, havale veya EFT ile ödeme seçenekleri için üye ilişkileri departmanımızla iletişime geçebilirsin.
Metroya 20 adım mesafede bulunan Officelink’e trafiğe takılmadan kolayca ulaşabilir, Maltepe Piazza AVM’de yer alan markaların OfficeLink üyelerine özel indirimlerinden faydalanabilir ve tüm ihtiyaçlarını tek bir noktada hızlıca giderebilirsin. Üstelik her OfficeLink’li aynı zamanda bir ShopLink’li oluyor. ShopLink’in 300’den fazla markada var olan avantajlarından yararlanmak için web sitesini inceleyebilir veya ekibimizden bilgi alabilirsin.
Özel Ofis Üyelik modelinde ofisin büyüklüğüne göre ilgili ofis(ler) kaç kişilik kapasitedeyse, kişi başına aylık 24 (yirmidört) saat ücretsiz misafir ağırlama hakkı bulunmaktadır.
Özel Ofis Üyeliklerinde 1 aylık hizmet bedeli teminat alınmaktadır.

Daha az masraf, daha çok konforla çalışmaya başla!

0850 360 54 65
OfficeLink’te ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odası TOPLANTI ODALARI
Toplantı Odası TOPLANTI ODALARI
Kahve-Çay ÇAY&KAHVE
Kahve-Çay ÇAY&KAHVE
Hızlı İnternet YÜKSEK HIZLI İNTERNET
Hızlı İnternet YÜKSEK HIZLI İNTERNET
Ekipman EKİPMAN
Ekipman EKİPMAN
Konfor KONFOR/ERGONOMİ
Konfor KONFOR/ERGONOMİ
Güvenli GÜVENLİK
Güvenli GÜVENLİK
Temiz TEMİZLİK
Temiz TEMİZLİK
Oturma Alanı DİNLENME ALANI
Oturma Alanı DİNLENME ALANI
Kafe KAFE
Kafe KAFE
Merkezi Lokasyon MERKEZİ LOKASYON
Merkezi Lokasyon MERKEZİ LOKASYON
Kolay Ulaşım KOLAY ULAŞIM
Kolay Ulaşım KOLAY ULAŞIM
20 adım Ötede Metro METRO BAĞLANTISI
20 adım Ötede Metro METRO BAĞLANTISI