Sanal Ofis - Evden Çıkmadan Ofis İmkanı - OfficeLink

Sanal Ofis

Adresin belli olsun, masrafı olmasın!

Sen evden çalışırken biz senin adına telefonlarını cevaplayalım, kargolarını teslim alalım, senin de gözün arkada kalmasın.

  • Sanal Ofis Small
  • Sanal Ofis Medium
  • Sanal Ofis Large
  • Sanal Ofis XLarge
0850 360 54 65 Bizimle İletişime Geç
OfficeLink Sanal Ofis

Prestijli bir yasal adresin olsun!

İstediği yerden çalışmak isteyen ancak “prestijli bir yasal adresim olsun” diyen girişimciler için en doğru seçenek Sanal Ofis.

Paketine göre toplantı odası kullanım hakkı değişiklik göstermektedir. Toplantı odası ve/veya ortak çalışma alanını kullanmak istersen, Metroya 20 adım mesafede bulunan Officelink’e trafiğe takılmadan kolayca ulaşabilirsin.

Çağrı karşılama hizmeti ile, belirli bir ücret karşılığında senin veya şirketinin adına gelen çağrılarının cevaplanmasını sağlayabilirsin.

6 aylık veya 12 aylık Sanal Ofis Üyelik paketleri seni bekliyor.

SANAL OFİS - Sıkça Sorulan Sorular
Sanal Üyelik, istediği yerden çalışmak isteyen ancak “prestijli bir yasal adresim olsun” diyen girişimciler için en doğru seçenek. Small, Medium, Large ve XLarge gibi Sanal Üyelik seçenekleriyle her ihtiyaca cevap verebilen OfficeLink, üyeleri için kargoları alıyor, telefonları cevaplıyor, yönetimsel işleri hallediyor. OfficeLink’li girişimciye ise işiyle ilgili hiçbir detayı kaçırmadan güzel fikirleri hayata geçirmek kalıyor.
Seçtiğin Sanal Ofis Üyelik paketine göre toplantı odası kullanım hakkı değişiklik göstermektedir. Ekstra toplantı odası kullanmak istersen üyelik portalımız üzerinden saatlik, yarım gün ve tüm gün seçenekleri ile online satın alarak toplantı odasını rezerve edebilirsin.
Sanal Ofis Üyeliği için 6 aylık ve 12 aylık paketler seni bekliyor.
Kargo ve postaların geldiğinde senin için teslim alıp saklıyor ve sana mail atıyoruz. Bildirimden sonraki 15 gün içinde dilediğin zaman gelip teslim almanı bekliyoruz.
Ödemelerini web sitesi üzerinden online olarak kredi kartıyla yapabilir, havale veya EFT ile ödeme seçenekleri için üye ilişkileri departmanımızla iletişime geçebilirsin.
Metroya 20 adım mesafede bulunan Officelink’e trafiğe takılmadan kolayca ulaşabilir, Maltepe Piazza AVM’de yer alan markaların OfficeLink üyelerine özel indirimlerinden faydalanabilir ve tüm ihtiyaçlarını tek bir noktada hızlıca giderebilirsin. Üstelik her OfficeLink’li aynı zamanda bir ShopLink’li oluyor. ShopLink’in 300’den fazla markada var olan avantajlarından yararlanmak için web sitesini inceleyebilir veya ekibimizden bilgi alabilirsin.
Yeni şirket kuruluşu için kimliğinle gelmen yeterli. Ancak adres taşıma için güncel vergi levhası, imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi ve faaliyet belgesi gereklidir.
Çağrı karşılama hizmeti belirli bir ücret karşılığında senin veya şirketinin adına gelen çağrılarının cevaplanması hizmetidir. Sekreterlik hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi almak için üye ilişkileri departmanımızla iletişime geçebilirsin.
Vergi yoklaması şirket kurma sürecinin son aşamasıdır. OfficeLink ile imzaladığın sanal ofis sözleşmeni vergi dairesine teslim ettikten sonra görevli vergi memuru adres teyidi için yoklamaya gelir. Üyenin adreste olduğunu teyit eder ve açılış tamamlanır. Yoklamanın yapılacağı gün ile ilgili genellikle vergi dairesi şirket yetkilisine SMS gönderir. Yoklamayı kaçırman halinde vergi dairesinden yeniden yoklamaya gelinmesi için randevu talebinde bulunabilirsin.

Sen istediğin yerde çalış, adresin OfficeLink olsun...

0850 360 54 65
OfficeLink’te ihtiyacın olan her şey var!
Toplantı Odası TOPLANTI ODALARI
Toplantı Odası TOPLANTI ODALARI
Kahve-Çay ÇAY&KAHVE
Kahve-Çay ÇAY&KAHVE
Hızlı İnternet YÜKSEK HIZLI İNTERNET
Hızlı İnternet YÜKSEK HIZLI İNTERNET
Ekipman EKİPMAN
Ekipman EKİPMAN
Konfor KONFOR/ERGONOMİ
Konfor KONFOR/ERGONOMİ
Güvenli GÜVENLİK
Güvenli GÜVENLİK
Temiz TEMİZLİK
Temiz TEMİZLİK
Oturma Alanı DİNLENME ALANI
Oturma Alanı DİNLENME ALANI
Kafe KAFE
Kafe KAFE
Merkezi Lokasyon MERKEZİ LOKASYON
Merkezi Lokasyon MERKEZİ LOKASYON
Kolay Ulaşım KOLAY ULAŞIM
Kolay Ulaşım KOLAY ULAŞIM
20 adım Ötede Metro METRO BAĞLANTISI
20 adım Ötede Metro METRO BAĞLANTISI